+ 48 12 6335154     +48 12 6341670     mistia@mistia.org.pl
Slider

Spotkanie Forum Informatyków Samorządowych

Zapraszam na spotkanie otwarte Forum Informatyków Samorządowych, które odbędzie się 28 listopada br.

Do udziału w spotkaniu Forum został zaproszony Pan dr Maciej Kawecki – Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi Ministerstwa Cyfryzacji, Koordynator reformy ochrony danych osobowych. Spotkanie będzie okazją do przedyskutowania i rozwiania wątpliwości w zakresie stosowania RODO, pół roku po zmianie przepisów w jst. Udział Pana Dyrektora dra Macieja Kaweckiego ma charakter informacyjny i w związku z tym nie pobiera za nie honorarium.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tym wydarzeniu, które jest unikalną okazją do spotkania z ekspertem w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, chętnie odpowiadającym na wszelki wątpliwości związane z tym tematem. Spotkanie odbędzie się w budynku przy ul. Szlak 65 (parter, sala konferencyjna), rozpoczęcie o godz. 10:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem ochrony danych osobowych. Tych z Państwa, którzy nie są członkami Forum Informatyków Samorządowych proszę o wypełnienie karty zgłoszenia oraz klauzuli informacyjnej i odesłanie do dnia 16 listopada  na adres mailowy: mistia@mistia.org.pl lub miroslawa.karkowska@mistia.org.pl. Zachęcamy także do uczestnictwa w pracach Forum Informatyków Samorządowych, do którego obowiązuje nabór ciągły.

Karta zgłoszenia:

 

Klauzula informacyjna:

Patronat medialny:

 

Zapraszam

Mirosława Karkowska

Koordynator Forum

Font Resize
Kontrast Tytułów