Slider

MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDIACJI – II DZIEŃ MEDIACJI  ADMINISTRACYJNEJ

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie jest organizatorem Międzynarodowego Kongresu Mediacji – II Dzień Mediacji  Administracyjnej, który odbędzie się w dniach 11-12 września b.r. w Centrum Dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Miło nam poinformować, że FRDL MISTiA  wraz z Krajową Izbą Radców Prawnych, Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Krakowie, jest współorganizatorem wydarzenia.

Kongres Mediacji ma na celu stworzenie międzynarodowej platformy wymiany doświadczeń w zakresie promowania stosowania mediacji, przy rozwiązywaniu sporów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

PIERWSZY DZIEŃ KONGRESU:

MEDIACJA GOSPODARCZA – NAPRAWDĘ WARTO

Mediacja jest rozwiązaniem atrakcyjnym dla przedsiębiorców, ale nadal rzadko wykorzystywanym przez podmioty gospodarcze. W trakcie pierwszego dnia Kongresu Mediacji będziemy zachęcać uczestników do stosowania mediacji jako najbardziej efektywnego sposobu rozwiązywania sporów z kontrahentami, co jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej.

DRUGI DZIEŃ KONGRESU – II DZIEŃ MEDIACJI ADMINISTRACYJNEJ:

MEDIACJA ADMINISTRACYJNA – WARTO SPRÓBOWAĆ

W czerwcu 2019 roku minęły 2 lata, od kiedy obowiązują przepisy wprowadzające możliwość korzystania z mediacji w postępowaniu administracyjnym. Czy to nowe rozwiązanie – i dla przedsiębiorców, i dla pracowników administracji publicznej – jest wykorzystywane? Jakie są zalety mediacji w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym? Na te pytania i na wiele innych – odpowiemy podczas II Dnia Mediacji Administracyjnej.

 

Strona www z formularzem rejestracyjnym uczestników:  https://kongresmediacji.com/

Serdecznie Państwa zapraszamy!

 

FRDL MISTIA Kongres Mediacji

 

 

Font Resize
Kontrast Tytułów