Slider

e-Xtra SZKOLENIA CYFROWE

 e-Xtra szkolenia cyfrowe
Bądź jednym z ponad 8 000 e-Xtra Kompetentnych – weź udział w bezpłatnych szkoleniach w jednej z 41 gmin w województwie małopolskim lub świętokrzyskim!
Zwiększenie kompetencji cyfrowych, korzystanie z e-usług – to tylko niektóre umiejętności, wynikające z udziału w szkoleniach w ramach projektu e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, dofinansowanego w ramach POPC.03.01.00-00-0068/17-00, realizowanego przez FRDL MISTiA we współpracy z SEP „Meritum”.
Kto może wziąć udział w szkoleniach?
Osoba, która w dniu przystąpienia do projektu ma ukończone 25-74 lat, a także zamieszkuje gminę, realizującą projekt.
 Co więcej, w szkoleniach mogą wziąć udział osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności – zarówno miejsca realizacji szkoleń, jak i sprzęt są dostosowane do ich potrzeb.
Gdzie szukać szczegółowych informacji?
Na stronie http://e-xtra.com.pl/ dostępna jest pełna lista grantobiorców – gmin, w których można skorzystać ze wsparcia oferowanego w ramach projektu.
Szkolenia dotyczą 7 modułów tematycznych, w zależności od zainteresowania uczestników:
Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.
 
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Font Resize
Kontrast Tytułów